20 המצאות מדהימות שלא תאמינו שהן קיימות

15. דלת שהופכת לשולחן פינג פונג
אוהבים לשחק פינג פונג? קבלו את הדלת שהופכת לשולחן פינג פונג. אפשר להוריד את הלוח שמתאים למשחק הפינג פונג בזמן שהדלת סגורה ולשחק בכיף. החיסרון שלה הוא ששולחן הפינג פונג מוגבל בין שני קירות שתוחמים אותו ואין לכדור חופש פעולה לעוף לצדדים, ועוד חיסרון "קטן" הוא המחיר- 9,900 יורו.

קישור

16. קרש חיתוך ללחם עם מתקן האכלה לציפורים
ההמצאה החביבה הזאת תחסוך לכם זמן בהאכלת התוכי שלכם. קרש חיתוך ללחם שכל הפירורים נאספים למתקן האכלה לציפורים דרך צינור. כי לחם לא זורקים וחבל על כל פירור!

מקור

17. מסגרות פינתיות
הפינות של הקיר הן בדרך כלל לבנות ומשעממות. אפשר להלביש עליהן תמונות עם מסגרות מתקפלות ולהפוך את החדר למשהו מעניין ומיוחד מאד.

מקור  

18. נעלי בית עם אורות לד
קמים באמצע הלילה ולא רוצים להדליק את האור כדי לא להעיר אף אחד? אין בעיה. עם נעלי הבית האלה עם מנורות ה-LED הקטנות תוכלו להסתובב בחושך ולראות לאן אתם הולכים בלי להדליק את האור ולא תיתקלו בכלום.

מקור

19. כרית בת יענה
מכירים את זה שאתם נמצאים במקום כלשהו ויש לכם הרבה זמן לחכות והייתם שמחים להעביר את הזמן בשינה, אבל לא נעים לכם ולא נוח לכם לישון ליד אנשים אחרים? למשל בשדה תעופה כשצריך לחכות לטיסה, ברכבת או באוטובוס? כרית היען עוטפת את כל הפרצוף ויש בה חור לאף ולפה, וגם חורים לאוזניים. עם כרית כזאת אפשר בטוח לישון טוב בכל מקום בלי שאף אחד יציק לכם. אז מה אם תיראו כמו חייזר, אף אחד לא ידע שזה אתם.

מקור

והמצאה אחרונה חביבה שמתאימה לטיולים וקמפינג:

שק שינה עם שרוולים ומכנסיים
אם אתם אוהבים לישון בטיולים תחת כיפת השמיים, אין צורך יותר להשתחל לתוך שק שינה ולצאת ממנו בכל פעם כשאתם רוצים לעשות משהו. אתם יכולים ללבוש אותו ולהסתובב איתו עליכם, עם שק השינה המיוחד הזה שכולל גם שרוולים לידיים וגם מכנסיים לרגליים.

מקור

מודעות פרסומת

השאר תגובה