20 המצאות מדהימות שלא תאמינו שהן קיימות

7. נתיב לייזר לאופניים
רוצים לרכוב על אופניים בלילה? ההמצאה הזו תוכננה עבור הבטיחות שלכם. אורות LED מוארים שיוצרים קווים ארוכים שנראים כמו נתיב מואר על הכביש. בזכות האורות האלה אין סיכוי שנהגים לא יראו אתכם. מקור: XFIRE

8. ההמצאה הבאה היא פשוט גאונית וכיפית. היא חוסכת מקום בבית ושימושית מאד.
קרש גיהוץ שהופך למראה (או מראה שהופכת לקרש גיהוץ)
אחד הדברים המשעממים והאפורים שתופסים מקום בבית הוא קרש הגיהוץ. אין מקום מתאים לאחסן אותו בלי שיכער את השטח. קרש הגיהוץ הבא משמש כמראה בזמן שלא מגהצים עליו- כמה פשוט וגאוני!

9. מזרון מתנפח למושב האחורי של האוטו
אוהבים לטייל אבל לא רוצים לעזוב את האוטו שלכם? רוצים לצאת לטיול ולישון בלילה באוטו בלי להוציא כסף על מלון? או שסתם יש לכם נסיעה ארוכה ומתחשק לכם לעצור בחניון בצד הדרך ולנמנם קצת כדי לאגור כוחות להמשיך? עכשיו אתם לא צריכים לוותר על הנוחות של הרכב שלכם. המזרון המתנפח מתאים במיוחד למושב האחורי של האוטו ויש לו גם כריות מתאימות. כל מה שאתם צריכים זה לנפח אותו וללכת לישון בכיף, אפילו אוהל לא צריך.

10. מטרייה לכלב
הגשם לא מפסיק לרדת והכלב שלכם חייב לצאת לעשות את הצרכים שלו. מה עושים? לכם יש מטריה, יבש ונעים לכם. אבל הכלב מתרטב כולו.
בדיוק בשביל זה הומצא ה"Dogbrella"- מטריה מיוחדת שמותאמת לחברינו ההולכים על ארבע. המטריה מתחברת לרצועה של הכלב ומגנה עליו בזמן שהוא מטייל.

מקור

11. מקלדת וירטואלית
אתם יודעים כמה לכלוך כמו פירורים של אוכל ואבק מצטבר בתוך המקלדת הרגילה שלכם? המקלדת שלכם היא גן עדן לחיידקים.
הפיתרון הוא מקלדת וירטואלית שמשתמשת בטכנולוגיית Bluetooth שמקרינה אורות לייזר על שולחן העבודה שמחליפים את כפתורי המקלדת.

מקור

12. ערסל לחתול
יש לכם דירה קטנה וחתול? למה שלא תנצלו את המקום מתחת לכורסא או לשולחן כדי לחבר לו עריסה קטנה. הוא בטוח יאהב את זה. אין חתול שלא אוהב לרבוץ במקום מוגן ונעים. את העריסה מחברים לרגליים של השולחן, הכיסא או הספה. הרצועות באורך משתנה.

מקור

13. סאונה אישית
אמנם בארצנו הקטנטונת רוב הזמן חם עד חם מאד, אבל עדיין יש ימים קרים מאד שכל מה שמתחשק זה להיכנס למקום חם, כמו סאונה. אין לנו הרבה סאונות ברחבי הארץ אז אין כמו סאונה אישית בבית שאפשר להיכנס אליה ולהנות מאדים חמים שמכסים את כל הגוף, תוך כדי קריאת ספר או עיתון או משחק בסמאטרפון. הכי מרגיע בעולם!

מקור

14. טייץ רגליים שעירות
ההמצאה הבאה מגיעה מסין ונועדה למנוע הטרדות מיניות. טייץ בדוגמא של רגליים שעירות מאד, שירחיקו ממכן כל סוטה שרוצה להציק לכן. הבעיה היא שהוא ירחיק ממכן לא רק סוטים, אלא גם בחורים נחמדים וישרים. אז תעשו חישוב אם זה משתלם.

מקור

מודעות פרסומת

השאר תגובה