מודעות פרסומת

20 המצאות מדהימות שלא תאמינו שהן קיימות

בני האדם ממציאים דברים כבר מאות אלפי שנים. חלק מההמצאות שינו את חיינו לגמרי ואנחנו משתמשים בהן עד היום. אבל יש המצאות שנראות כל כך מוזרות, אך עם זאת מאד שימושיות שאתם לא תאמינו שהן קיימות ושלא ידעתם בכלל שצריך אותן. הנה חלק מההמצאות האלה, שיגרמו לכם לחשוב אם הן מיותרות או שימושיות ומי שהמציא אותן הוא גאון? 

  1. מטריה עם מחזיק לכוסות
    קניתם קפה והתחיל לרדת גשם. איך מסתדרים עם המטריה, הכוסות, התיק, המעיל והכל? אל דאגה- המורלה (Morella) היא מחזיק לכוסות שישאיר לכם את הידיים פנויות בגשם ויחזיק לכם את הכוסות יציבות. ההמצאה הוצגה בתור פרויקט בקיקסטארטר אך הממציאים לא הצליחו לגייס את הכסף הדרוש כדי לממש את הרעיון. (מקור : Kickstarter 


3. נר רב פעמי אנחנו רגילים לנרות שנגמרים אחרי כמה דקות או שעות מרגע שמדליקים אותם. החלב מטפטף על השולחן שמתמלא בשעווה ואת הכל צריך לזרוק לפח.
במקום נר חד פעמי שדולק לזמן קצר ונעלם, המציא בנג'מין שיין נר רב פעמי, שהשעווה שלו מטפטפת לתוך צינור ויוצרת נר חדש שאפשר להשתמש בו פעם אחר פעם. זהו נר שלא נגמר לעולם! (מקור: Benjamine Shine)


2. רמזור שעון חול  תשכחו מהרמזור המשעמם והרגיל. הכירו את רמזור שעון החול שיראה לכם כמה זמן נשאר עד שהוא מתחלף.
הרמזור מורכב מאורות LED ומשתנה מאדום לצהוב ולירוק ואין צורך לנחש כמה זמן נשאר.

כשהחלק התחתון של שעון החול מתמלא, זה הזמן שבו הצבע ברמזור מתחלף וצריך לנסוע או לעצור. תודו שזה מהפנט. המעצב: Thanva Tivawong (מקור: Yanko Design)


4. מדחום דיגיטלי לברז  מודאגים לגבי הטמפרטורה של המים כשאתם רוחצים את התינוק שלכם? מהיום אין צורך לדאוג. המדחום הדיגיטלי הבא יגיד לכם בדיוק מה הטמפרטורה של המים.

המדחום שמחובר לברז מודד את הטמפרטורה של המים כך שבמקום להרגיש עם המרפק, שיטה שהיתה מקובלת בימי הסבתות והאמהות שלנו, תדעו בדיוק עד כמה המים חמים והאם בטוח להכניס את התינוק או הפעוט שלכם לאמבטיה. הטמפרטורה המומלצת למי האמבט היא 36 מעלות צלזיוס. חוץ מהטמפרטורה המדויקת, המסך מתחלף לצבע אדום כאשר המים חמים מדי ולכחול כשהם קרים מדי.  (מקור: אמזון)


5. מתלה למפתחות מלגו  רוצים מתלה מעניין למפתחות שלכם? קחו לגו, הדביקו לו וו והצמידו אותו לקיר עם דבק. מקור

6. טבעת עם פותחן לבקבוקים
אם אתם אוהבים לשתות בירה אבל נתקעים בלי פותחן לבקבוק בכל פעם, עם הטבעת הזאת לא תהיה לכם בעיה. מצמידים את הפקק לפתח הטבעת ושולפים אותו בקלות. מתאים לכל משקה שמגיע בבקבוק עם פקק. (מקור: אמזון)

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: