מודעות פרסומת

17 לוגואים מעניינים במיוחד והסיפורים שמאחוריהם

דברים מעניינים בלוגואים (או בעברית: סמלילים) של חברות מפורסמות שבטח לא שמתם לב אליהם:

1. חברת Fedex למשלוחים בכל העולם: שמתם לב שבין האות E ל-X יש חץ?

2. חברת Hyundai- זה נראה כאילו שהסמל של חברת יונדאי מורכב מהאות H, שהיא האות הראשונה בשם שלה, בתוך עיגול. אבל האמת שזהו סמל לשני אנשים לוחצים ידיים: נציג החברה ולקוח מרוצה.

3. Adidas- שמו של המותג אדידס מורכב משם המייסד של החברה: אדולף דסלר. בסמל שלה יש 3 קווים שמייצגים הר שהוא סמל לאתגרים הקשים שעוברים הספורטאים בדרך. 

4. Tour De France– מירוץ האופניים המפורסם ביותר בעולם- הטור דה פרנס: האות R בסוף המילה Tour נראית כמו רוכב על גלגל אופניים צהוב. 

5. אמזון– החץ שנמתח מהאות a ל- z מתחת למילה אמזון (החנות המקוונת הגדולה בעולם מרמז על כך שיש להם את כל המוצרים שבעולם, מ- a  ועד z. 

6.טובלרון– אם תסתכלו היטב בציור של ההר, תראו שם דוב. ההר המצויר בלוגו הוא הר מטרהורן הנמצא בגבול שוויץ- איטליה. השוקולד טובלרון מיוצר בברן שבשוויץ והסמל של העיר הוא דוב.  

מודעות פרסומת

7. חברת Apple- הלוגו של חברת אפל הוא תפוח נגוס. הסיפור מאחורי זה הוא הרעיון המיוחד של רוב יאנוב, האדם שעיצב אותו. הוא ניסה לצייר תפוח בהמון גירסאות במשך שבוע, עד שפתאום נגס בתפוח והבין שהמילה "ביס" באנגלית היא BITE", מה שנשמע כמו "BYTE", יחידת מידה מעולם המחשבים. ומכאן הרעיון של תפוח שלקחו ממנו ביס.

8. Northwest Airlines- לחברת התעופה האמריקנית יש באמת לוגו מעניין. העיגול נראה כמו מצפן, והאות W נראית כמורכבת מהאות N ומחץ קטן שמצביע לכיוון צפון מערב. 

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: