מודעות פרסומת

13 רעיונות למתיחות באחד באפריל

האחד באפריל, או כמו שהוא נקרא באנגלית April fool's day, יום השוטים של אפריל, הוא יום השקרים הבינלאומי שאפשר לספר בו שקרים לאנשים ולמתוח אותם בלי חשבון, ובלי להיתפס כשקרנים.
אם אתם מחפשים רעיון למתיחה, קבלו כמה רעיונות נחמדים למתיחות שמצאנו ברשת, רק שימו לב שאם אתם רוצים לעשות מתיחה, עליכם להפעיל שיקול דעת ולוודא שמה שאתם הולכים לעשות לא מסכן אף אחד.

1. מה קורה שם בתוך המכונית?
היכנסו למכונית עם חבר או חברה ותתחילו להשתולל. אנשים שיעברו בחוץ לא יבינו מה קורה בתוך האוטו ויתחילו לדמיין כל מיני דברים. רק לא לעשות את זה במקום שבו יש רכבים ותנועה, כדי לא לסכן את העוברים ושבים.  

2. לבשל מזון לכלבים ולהגיש אותו
אוכל לכלבים מבושל יכול להיראות כמו תבשיל רגיל. למה שלא תנסו לבשל אותו ולהגיש למישהו כמו בסרטון הבא (אולי הוא יחשוב שזה טעים):

3. לגזור לחברה שלכם את השיער
בחנויות צעצועים או תמרוקים, ובחנויות של הכל בשקל או בדולר, אפשר למצוא תוספות לשיער שלא עולות הרבה. מיצאו תוספת לשיער בצבע של השיער של חברה שלכם, התקרבו אליה עם מספריים ותעשו כאילו אתם גוזרים לה את השיער.

4. סיגריה באף – שחר חסון    

עוד רעיון למתיחה של האחד באפריל תוכלו לקבל משחר חסון. רק אל תנסו לעשות את זה למישהו עצבני. המתיחה של שחר חסון עם הסיגריה: במהלך ההופעה שלו שחר חסון ביקש ממישהי שמעשנת בקהל את קופסת הסיגריות שלה. אחותי, אני יכול לבזבז לך סיגריה אחת? הוא שאל. שחר עשה את "קסם הכנסת הסיגריה לאף", תקע את הסיגריה באף שלו (את הצד שמכניסים לפה) ו- הופ! החזיר אותה לקופסה. הלכה לה כל קופסת הסיגריות…. 

התמונה מתוך התכנית המועדון של שחר חסון, רשת (קישור לתכנית)  

5. להחליף את הקרם במיונז 

נכון שהמיונז נראה כמו קרם הגנה, קרם לחות, קרם לשיער או מרכך לשיער? למה שלא תיקחו את אחת הקופסאות של הקרמים האלה, תרוקנו אותה ובמקומם תשימו מיונז? הבחור שבסרטון הבא החליף את קרם ההגנה של חברו שיצא למשחק טניס במיונז והחבר מרח את המיונז על כל הפרצוף: 

6. פיצוץ בקבוק מים עם קרח יבש
קחו קרח יבש, שימו אותו בתוך בקבוק פלסטיק מלא במים וסיגרו את הפקק. שימו את הבקבוק ליד מי שאתם רוצים לעבוד עליו. הבקבוק יתפוצץ בקול והאדים של הקרח, שנראים כמו עשן, ימלאו את החדר. מתיחה מפחידה למי שעושים לו את זה, אפשר לראות בסרטון הבא: 

7. מתיחת הניילון הנצמד
הדבקת ניילון נצמד בחלל שמול הדלת, כך שמי שפותח את הדלת יתקע בניילון עם הפרצוף כמו שתוכלו לראות בסרטון הבא: 

קישור לסרטון
מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: