10 אנשים שהצליחו לשנות את החיים שלהם תוך שנה אחת

6. האישה שהחליטה שכסף זה לא הכל בחיים- ובאמת התכוונה לזה
במאי 1996, אשה מצליחה מגרמניה בשם היידמארי שוורמר, תרמה את כל כספה לעניים, והשאירה לעצמה רק דירה עם כמה דברים פשוטים. היא קיבלה החלטה לחיות במשך שנה אחת בלי כסף. בהתחלה היתה היידמארי רוחצת חלונות, מטיילת עם כלבים ומנקה בתים בשביל שיהיה לה מזון ומצרכים בסיסיים. עכשיו היא בת 70 ומציעה ייעוץ והרצאות בנושא החיים ללא כסף. בהתחלה היא התכוונה לחיות רק שנה אחת בלי כסף, אבל חייה החדשים היו משעשעים כל כך עד שהחליטה לא לחזור לעולם לחיים הקודמים.

7. הטרמפיסטית הנצחית
סוניה שגיטובה פרשה לגמלאות בגיל 55 והחליטה לצאת לדרך. לבד ובלי כסף. היא הלכה לכביש מהיר, הרימה את האגודל שלה, וכך התחיל הסיפור שלה. סוניה כבר ביקרה ביותר מ-40 מדינות וכמעט בכל אזור של רוסיה. "הרופאים אבחנו אותי במחלות רבות" אומרת סוניה "והם אפילו הציעו להגיש בקשה לקבלת קצבת נכות. אבל אני לא אדם נכה! אני מטיילת בעולם ללא הפסקה".

8. האישה שהפכה לדוגמנית בגיל 49 ופתחה עסק משלה
יום אחד החליטה סינדי לצבוע את השיער שלה באפור, ומשכה את תשומת לבו של סוכן דולצ'ה וגבאנה, שחיפש דוגמנית. כך החלה סינדי ג'וזף את הקריירה שלה. סינדי דיגמנה עבור מותגים שונים, עד שהחליטה להתחיל עסק משלה, חברה בשם בום, ויצרה שורה של מוצרי טיפוח עור ואיפור ששומרים על עור בריא בלי להבטיח הבטחות בשמיים של חידוש העור הצעיר ואנטי אייג'ינג. סינדי מאמינה שסוד היופי האמיתי טמון ביכולת ליהנות ממי שאתה בכל גיל ולחגוג את הגיל שלך .

9. אמן הקעקוע ממוסקבה שהביס את הסרטן
לפני שנה יצר אמן קעקועים ממוסקבה, בשם רינת קרימוב, דף אינסטגרם, @rinat_vs_lymphoma. לדף היה שם יוצא דופן: "בלוג תמונות שלי חולה בלימפומה ובועט לה בתחת". רינת נלחם במחלה הארורה הזאת במשך 51 שבועות, ולפני כמה חודשים סיפר ל-86,000 העוקבים שלו שהוא ניצח!

10. הזוג הצעיר שהוריד במשקל ועשה מהפך לא יאומן
ג'סטין ולורן שלטון חיו חיים מאושרים. או לפחות כך הם חשבו. המשקל שלהם היה ביחד 423 קילוגרמים, אבל זה לא הפריע להם, עד שג'סטין חלה ונאלץ ללכת לבית חולים, שם אבחנו לו דלקת כליה. כדי לאשר את האבחנה, הוא היה צריך לעבור סריקת CT אבל מכונת ההדמיה לא יכלה לתמוך במשקל שלו. כשזה קרה, ג'סטין ולורן החליטו לעשות שינוי. ג'סטין הוריד 175 ק"ג בשנה של דיאטה ופעילות גופנית. לורן שעברה את התהליך ביחד איתו הורידה 78 קילוגרמים. היום ג'סטין שוקל 111 קילו ולורן שוקלת 74 קילו והם נראים מדהים.
קישור

מודעות פרסומת

השאר תגובה