מודעות פרסומת

10 אנשים שהצליחו לשנות את החיים שלהם תוך שנה אחת

אם חשבתם שההצלחה כבר לא תגיע אליכם ושמאוחר מדי בשבילכם, תחשבו שוב. הנה 10 סיפורים מדהימים על אנשים שההצלחה האירה להם פנים תוך שנה אחת ושינתה להם את החיים:

  1. שרי התעשרה מהמצאה של קישוטים לנעלי קרוקס
    יום אחד, שרי שמלצר, אישה בת 40 ואם לשלושה, שאלה את ילדיה אם הם רוצים לעשות יצירה משעשעת עליה חשבה. הילדים שלה חשבו שהרעיון שהעלתה- להכין קישוטים חמודים שיתחברו לחורים של קרוקס הוא מבריק. הם הכינו כמה והראו אותם לריץ', בעלה של שרי ואב המשפחה. ריץ' הציע ליצור אתר אינטרנט ולמכור דרכו את הקישוטים הקטנים. כך התחילה החברה ששמה Jibbitz בשנת 2005. עד אוגוסט 2006, המכירות הסתכמו ב- 2.2 מיליון דולר. אחרי שנה וחצי, העסק של שמלצר הלך וגדל במהירות, וחברת קרוקס רכשה את ג'יביץ תמורת 10 מיליון דולר.  

2. ג'וליה הפכה את המסע שלה לעסק
ג'וליה סאוויצקה חיה פעם חיים נורמליים. היא היתה משוגעת על אופנה, עבדה בדיור ועשתה התמחות באופנה בפריז. היא חיה את החיים שנשים צעירות רבות בגילה רק חולמות עליהם. אבל יום אחד, כשהיתה בת 27, היא נזכרה בחלום ישן שלה, ארזה תיק ונסעה לנפאל. בקטמנדו היא פגשה את אנטון גורקוב, יליד קייב. עכשיו הם חיים ביחד ונוסעים כל הזמן. הם השיקו חברה בשם "בנות בנסיעות" (Girls in Travels) שמארגנת טיולים של בנות לנפאל עם מסיבות, שמצליחה מאד באירופה. קישור  


3. השחקן ג'ונה היל ירד 25 ק"ג בשביל הבריאות
השחקן היהודי אמריקאי ג'ונה היל שיחק תמיד בסרטים בתור דמות כבדת משקל מצחיקה כמו למשל ג'ונה ב"הדייט שתקע אותי" סת' ב"סופרבאד- חרמן על הזמן", פיטר ברנד ב"מאניבול", דוני האבול ב"הזאב מוול סטריט" ובסרט האחרון את אפרים דיוורלי ב"כלבי מלחמה". את רוב חייו הוא העביר בעודף משקל, עד שהרופאים אמרו לו עד כאן, ושאם הוא רוצה להמשיך לחיות שנים ארוכות הוא צריך לקחת את עצמו בידיים ולעשות דיאטה. אז הוא ירד 25 קילוגרמים והפך לחתיך אמיתי. את המהפך תראו בעצמכם:  

4. אוקסנה הפכה למצילה בצוות חירום
אוקסנה שבלייה למדה משפטים והנדסה ועבדה בתור לוגיסטיקאית בחברת הובלות מטענים ברוסיה. יום אחד היא החליטה שמשעמם לה והגיע הזמן לעשות שינוי רציני. תמיד היא רצתה לעבוד בהצלת אנשים כי ידעה שהיא חזקה. היא היתה בת 35 כשפנתה למשרד החירום וביקשה שיקבלו אותה לצוות. אמרו לה שאין נשים בצוות ההצלה והציעו לה תפקיד ניהולי. היא עבדה בו שישה חודשים ובינתיים למדה בבית ספר לפעלולים טיפוס הרים, צניחה, ירי, ימאות, רכיבה על סוסים ומוטוקרוס. עכשיו היא המצילה היחידה ממין נקבה בצוות של תחנת ההצלה "trogino" שבמוסקבה.

5. האישה שהתחילה את קריירת הצלילה שלה בגיל 60

כשהגיעה יבגניה סטפנובה מסנט פטרסבורג לגיל 60 היא החליטה שכדי להגשים את החלומות שלה, היא צריכה רק דבר אחד – קריירה כספורטאית מקצועית. היא בחרה בקפיצה למים מגובה והחלה להתאמן לקראת תחרויות בינלאומיות. משפחתה של יבגניה היתה זועמת, אך הנכדה שלה תמכה בהחלטה ועזרה לה להתכתב עם תומכים מעולם העסקים. לקח ליבגניה רק שנה אחת כדי להיכנס לכושר וללמוד סוגים שונים של קפיצות. היא טסה לאוסטריה לאליפות אירופה… והגיעה למקום הראשון!               קישור

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: