מודעות פרסומת

11 בתי מלון מיוחדים ויוצאי דופן בעולם

בתי מלון הם מרכיב מאד חשוב בחופשה שלנו. אם המלון לא נקי, לא נוח, לא ממוזג ונמצא במיקום שמקשה על הטיול, זה יכול לפגוע באופן משמעותי בחופשה. לכן צריך לקחת ברצינות את הבחירה בבית מלון כשמתכננים את החופשה הבאה. אבל מה תגידו על מלון שהוא הוא החופשה עצמה? בית מלון שהלינה בו היא החוויה של הטיול והשאר שולי? בית מלון כזה צריך להיות משהו יוצא דופן. משהו מסעיר ומרתק, שלא תפסיקו להתלהב ממנו.

אספנו לכם כמה בתי מלון מיוחדים כאלה, שהם לא סתם בתי מלון של מיטה וארוחת בוקר. אז לחופשה הבאה שלכם, במקום לחפש יעד ואחר כך בית מלון, תבחרו קודם את המלון ואחר כך תבדקו מה יש מסביב:

1. מלון שעשוי ממלח

כן, קראתם נכון, מלון Palacio de Sal שבבוליביה הוא בית מלון שנמצא בקצה מדבר המלח הגדול ביותר בעולם, מדבר סאלאר דה אויוני, והוא בנוי מקוביות מלח. הנוף במדבר המלח הבוליביאני הוא בכלל מדהים ומיוחד במינו.

מודעות פרסומת

2. קוטג' שעשוי משוקולד

לפני שאתם מתלהבים ומתקשרים לסגור איתם, נעדכן אתכם שלצערנו המלון כבר לא פועל. מלון השוקולד היה מלון בצרפת, שכולו עשוי משוקולד, מהרצפה ועד התקרה, כולל השולחנות, הכיסאות, כלי האוכל והספרים. את המלון בנה שוקולטייר בשם ז'אן-לוק דקלוזו (Jean-Luc Decluzeau), והוא היה בגודל של 18 מ"ר. השתמשו ב- 1.5 טונות של שוקולד בשביל לבנות אותו. האתר Booking הציע לגולשיו אירוח בלעדי במלון בספטמבר 2018, וכדאי לעקוב, אולי הוא יבנה שוב ותהיו בני מזל להתארח בו? מקור התמונות

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: