מודעות פרסומת

מבחן אישיות- פריסת הכנפיים שלך

מפתח התשובות

  1. החלטת לעשות צניחה חופשית ואתה מתכונן לעשות את הצניחה הראשונה שלך. אתה מתבונן בשאר הצנחנים שקופצים מהשמיים לאוויר, כשאתה עומד על הקרקע ומחכה לתורך. מה עובר לך בראש?
  2. התור שלך הגיע, ואתה מכין את עצמך כשהמטוס מטפס לגובה של עשרת אלפים רגל. בלי להביט לאחור, אתה עומד בפתח המטוס וקופץ אל החלל. מה אתה צועק בדרך למטה?
  3. נחתת בבטחה וכעת גוררים את המצנח שלך. אתה רואה את המדריך מתקרב אליך קורא לך. מה אומר לך המדריך?
מודעות פרסומת

פירוש התשובות:

  1. הדרך שבה הרגשת בזמן שחיכית לתורך היא מדד לרמת התשוקה המינית שלך. "זה הולך להיות כיף! אני לא יכול לחכות!"- מעיד על כך שזה פשוט מרגיש לך נכון. אם מה שעבר לך בראש זה פחד או חוסר ביטחון, זה אומר שאתה לא בטוח שאתה מוכן, ואולי עדיף להסתפק בשיחה עמוקה.
  2. המילים שצעקת בדרך למטה הן מה שאתה אומר בשיא ההתרגשות. "וואו, תראה את הנוף הזה!"- אולי לא אכפת לך לחשוף את הדברים הפרטיים שלך, אבל כדאי שתשאל קודם את השותף שלך. "אולי זה בכלל לא רעיון טוב"-אחרי שקפצת מהמטוס אתה לא יכול לחזור אחורה, אבל ביחסים תמיד מותר להפסיק. "אני רוצה את אמא שלי!"- אממ… בוא נגיד שיש לך כמה דברים עמוקים לבדוק.
  3. המילים שהמורה אמר לך הן מה שאומר לך השותף שלך. "לא רע למתחילים. אל תדאג, אתה תהיה טוב יותר עם תרגול!". "הו, אני באמת מצטערת, השארתי את מכסה העדשה על המצלמה. אתה רוצה ללכת שוב?". "טוב, אני מניח שסיימנו. עכשיו, מזומן, צ'ק, או אשראי? "

עוד באותו נושא:

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: