מודעות פרסומת

סלבס טבעונים מחו"ל- לא תאמינו כמה שחקנים וזמרים מפורסמים הם טבעונים!

ני-יו- הזמר והשחקן האמריקאי Ne-Yo הודיע באוגוסט 2017 שהוא מתחיל להיות טבעוני אחרי שצפה בתכנית  What the Health.

פטרובה נמצובה- הדוגמנית הצ'כית ויתרה על בשר ומוצרים מן החי בשנת 2007, אחרי שנודע לה על התכלות הדגים על כדור הארץ. חוץ מזה היא מרבה לעשות עבור העולם, והיא ייסדה את ארגון הצדקה Happy Hearts Fund שבראשו היא עומדת. בשנת 2004 היא עברה טראומה קשה בסופת הצונאמי שפגעה בתאילנד שבה היא נפצעה וארוסה נהרג.

דן סטיבנס– השחקן האנגלי מהסרט "היפה והחיה" הוא סוג של טבעוני משנת 2014. הוא אוהב לאפות דברים טבעוניים ורוב הזמן הוא אוכל רק אוכל טבעוני. אבל הוא מודה שיש לו מעידות מדי פעם.

דן סטיבנס

מיילי סיירוס– מיילי החלה להיות טבעונית בשנת 2014, לאחר מות הכלב שלה, פלויד. היא אימצה חזיר כחיית מחמד והיא כועסת במיוחד כשהצלם אומר לה להגיד: צ'יז בשביל שתחייך. בעמוד האינסטגרם שלה תוכלו למצוא הרבה מסרים בעד הטבעונות והיא גם ממליצה אישית לצפות בסרט אוקג'ה, על התאגידים שאחראים להרג והתעללות בחיות.

מיילי סיירוס Instagram

אלישיה סילברסטון- אלישיה אומרת שהיא מרגישה טוב יותר מאי פעם אחרי שהפכה לטבעונית. "כשהפכתי לטבעונית איבדתי את המשקל שרציתי להוריד, ציפורני נהיו חזקות יותר, ועורי נהיה זוהר. אני מרגישה נהדר ואני נראית טוב יותר מאשר לפני 11 שנים" היא אומרת.

נטלי פורטמן- השחקנית הישראלית אמריקאית נטלי פורטמן הפכה לטבעונית בשנת 2009. חוץ מזה היא גם פעילה למען בעלי החיים. כשהייתה בהריון בשנת 2011 היא עשתה הפסקה מטבעונות בגלל שהיה לה כל הזמן חשק למאפים עם ביצה וחמאה, אבל מייד לאחר הלידה היא חזרה לטבעונות ולשתות מים במקום חלב.

נטלי פורטמן בסרט "ברבור שחור"

בראד פיט- למרות שאשתו לשעבר, אנג'לינה ג'ולי, לא היתה טבעונית, בראד הוא טבעוני כבר שנים רבות וזה יצר לא מעט בלגן בארוחות המשפחתיות.

חואקין פיניקס- חואקין הוא שחקן אמריקאי-יהודי, מפיק, מנהל מוסיקלי, מוסיקאי ואקטיביסט, שנולד בפורטו ריקו לזוג הורים בעלי מודעות לסביבה. לכל האחים שלו יש שמות מהטבע כמו נהר, גשם וקיץ. הוא עצמו נולד בשם ליף (Leaf- עלה), אך שינה את זה לחואקין. ההורים של חואקין היו במשך כמה שנים בכת הנוצרית הטבעונית "Children of God", אך פרשו. חואקין קיבל כמה פעמים הצעות לככב בפרסומות לבשר וחלב  של חברות מסחריות גדולות כשהוא החל את הקריירה שלו, אך הוא סירב לכולן, למרות שהיה שחקן מתחיל ועני. היום הוא שחקן מפורסם עם מלא סרטים ברזומה, וזכייה בפרס גלובוס הזהב. הוא גם שגריר של הארגון PETA -אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים.

להמשך>>>

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: