מודעות פרסומת

סלבס טבעונים מחו"ל- לא תאמינו כמה שחקנים וזמרים מפורסמים הם טבעונים!

דריל האנה– השחקנית המוכרת בעיקר מהסרט "Kill Bill" (אבל גם מבלייד ראנר וספלאש) היא טבעונית אדוקה. חוץ מזה היא גם פעילה למען איכות הסביבה, נוסעת על אוטו מונע בביו דיזל ומשתמשת באנרגיה סולרית.

דריל האנה

וודי הרלסון- כוכב הסרט משחקי הרעב וודי הארלסון הוא לא רק טבעוני, אלא גם חסיד של רואו פוד, דיאטה שדוגלת באכילת פירות, ירקות ואגוזים בצורה הטבעית ביותר שלהם כדי לקבל את מקסימום הערך התזונתי מהם.

וודי הרלסון בריאיון על התזונה הטבעונית שלו (מקור: יוטיוב)

סטיבי וונדר- הזמר סטיבי וונדר עיוור מלידה. סטיבי הוא טבעוני ואקטיביסט. הוא מאד אוהב לא לאכול בשר ואפילו שר על זה שיר בתכנית The Late Late Show with James Corden (קישור).

המסר של סטיבי וונדר

ג'נה דוואן טאטום- לאחר שגילתה השחקנית הרקדנית מאיפה מגיע חטיף העוף שלה, גב' טאטום ויתרה על בשר בגיל צעיר. מאוחר יותר בחיים היא אובחנה כרגישה ללקטוז ומאז היא טבעונית. היא פעילה למען בעלי חיים ומעידה שבזכות הטבעונות העור שלה זוהר. למרות שהרופא שלה אמר לה שזה בסדר גמור לגדל ילד טבעוני, ג'נה הצהירה שהיא רוצה שבתה, אברלי, תבצע את הבחירות שלה בעניין בעצמה.

ג'נה דאוון על טבעונות – יוטיוב

אמילי דשנל– השחקנית (ואחותה של השחקנית והזמרת זואי דשנל) טבעונית כבר זמן רב ותומכת בזכויות בעלי החיים. היא אפילו חשפה את כישרונה המיוחד להפוך את השותפים בחייה לטבעונים. "דיוויד בוריאנאז נהג ללעוג לי על היותי טבעונית" היא אמרה "אבל אז התחלתי לתת לו אוכל טבעוני לאכול, והוא אהב את זה. עכשיו הוא מנסה להיות צמחוני יום אחד בשבוע".

אמילי דשנל בהצהרת הטבעונות שלה (קישור ליוטיוב)

ליאם המסוורת׳ – השחקן ליאם המסוורת' החליט לעשות את המעבר לטבעונות בתחילת 2015, לאחר שנודע לו על התעללות בבעלי חיים. "ככל שהייתי מודע יותר, כך היה לי קשה יותר ויותר לאכול בשר" אמר בריאיון איתו. חברו השחקן וודי הארלסון (גם הוא טבעוני) הציע לו את התזונה הטבעונית ואחרי כמה חודשים הוא נשבה. "אין שום דבר שלילי בתזונה הזאת" הוא אמר "אני לא מרגיש שום דבר חוץ מהרגשה חיובית, נפשית וגופנית".

ליאם המסוורת' 

להמשך>>>

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: