מודעות פרסומת

סלבס טבעונים מחו"ל- לא תאמינו כמה שחקנים וזמרים מפורסמים הם טבעונים!

מהאטמה גנדי- מוהנדס קרמנצ'ד גאנדי (1869-1948) לחם כל חייו למען העצמאות של הודו מהאימפריה הבריטית. הוא היה סמל להתנגדות לא אלימה. גם בתחום המזון הוא היה רחום ומוסרי. הוא התחיל עם צמחונות, וקיבל על עצמו עוד ועוד איסורים והגבלות עד שאכל רק פירות ואגוזים.

אריאנה גרנדה– אריאנה גרנדה בחרה להיות טבעונית בשנת 2013. בראיון עם המגזין Mirror היא אמרה "אני אוהבת בעלי חיים יותר ממה שאני אוהבת את רוב האנשים, לא צוחקת". היא מודה כי אכילה בחוץ יכולה להיות קשה, אבל אם אתה נצמד למה שאתה יודע אתה תהיה בסדר.

אלן דג'נרס– הקומיקאית, שחקנית, זוכת פרס אמי ומנחת הטלוויזיה האמריקנית אלן דג'נרס הפכה להיות טבעונית בגלל שהיא אוהבת מאד חיות. גם בת זוגה, השחקנית פורשיה דה רוסי היא טבעונית.

פורשיה דה רוסי– פורשיה היא שחקנית אוסטרלית אמריקאית ששיחקה בסדרה "אלי מקביל" ו"משפחה בהפרעה". היא התחתנה עם אלן דג'נרס בשנת 2008 ושתיהן מנהלות אורח חיים טבעוני.

פיטר דינקלג'- השחקן שמשחק את טיריון לאניסטר ב"משחקי הכס", מנהל כבר כמה שנים אורח חיים טבעוני, אליו עבר מצמחונות. בסרטון ביוטיוב תוכלו לראות אותו בהרצאה שלו: "תסתכלו לאוכל שלכם בעיניים".

פיטר דינקלג'- תסתכלו לאוכל שלכם בעיניים (קישור לסרטון יוטיוב)

ג'וני דפ- קפטן ג'ק ספארו משודדי הקאריביים הוא במציאות טבעוני משנת 2013, אז גם נגמל מאלכוהול בעקבות דרישתה של בת זוגו החדשה, אמבר הרד.

 ג'וני דפ

להמשך>>>

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: