סלבס טבעונים מחו"ל- לא תאמינו כמה שחקנים וזמרים מפורסמים הם טבעונים!

הטבעונות כאן חיה ובועטת, ואי אפשר כבר לטעון שזה טרנד חולף. מדי יום מחליטים אנשים רבים ברחבי העולם על מעבר לתזונה טבעונית מטעמים של מוסר וחמלה, דאגה לכדור הארץ ואיכות הסביבה או מטעמי בריאות.

מה משותף ל: קרול אדמס, סוזי איימיס, קרול אלט, קארי אנדרווד, פמלה אנדרסון, פיונה אפל, קייסי אפלק, הזמר אשר, אריקה באדו, ג'ין באואר, אלק בולדווין, קורי בוקר, מים ביאליק, האנטר ביורגן, קריסטן בל, לינדה בלייר, מלאני ג'וי, ג'ואן ג'ט, סמואל ל. ג'קסון, אל גור, שרה גילברט, דיק גרגורי, מייקל גרגר, אלן דג'נרס, אנג'לה דייוויס, פיטר דינקלג', מק דנזיג, טד דנסון, ג'וני דפ, תומאס דקר, אמילי דשנל, דריל האנה, בריז הארפר, אליזבת' הולמס, קייטי הולמס, וודי הרלסון, אלכס הרשאפט, בטי וייט, ונוס ויליאמס, סרינה ויליאמס, ויל טאטל, מייק טייסון, גארי יורופסקי, וירד אל ינקוביק" קרל לואיס, ג'ניפר לופז, ג'ארד לטו, ג'ונתן ליפניקי, טובי מגווייר, מובי, ג'ים מוריס, ליאה מישל, מנה מסעוד, ג'ני מקארתי, ג'ייסון מראז, מתיסיהו, דן סולוולד, בן סטילר, אלישה סילברסטון, גרייס סליק, הנרי ספירא, נטלי פורטמן, ג'ואל פורמן, בראד פיט, מישל פייפר, חואקין פיניקס, סאמר פיניקס, ריבר פיניקס, פרינס, גארי פרנציון, ג'סיקה צ'סטיין, אלן קאמינג, טים קומרפורד, אנתוני קידיס, מרטי קיל, קורטה סקוט קינג, ביל קלינטון, קולין קמפבל, ג'יימס קרומוול, אריק רוברטס, טום ריגן, ריצ'רד שוורץ וג'ייסון שוורצמן ובטח יש עוד כאלה שלא מנינו? נכון, כולם טבעונים.

מעודד לדעת שיש הרבה אנשים מפורסמים ואהודים בעולם שהם טבעונים. למפורסמים יש הרבה פעמים כריזמה והשפעה ומילה שלהם יכולה לעזור לשנות את דעת הקהל.

אז מי הם המפורסמים הטבעונים בעולם שמלבד כישרון שהביא אותם לגדולה, יש להם גם לב רחמן וחמלה כלפי בעלי החיים? סידרנו לכם את הרשימה לפי א-ב, למען הנוחות.

מודעות פרסומת

בריאן אדאמס- הזמר הקנדי בריאן אדמס הוא טבעוני מאז שנת 1989. הוא גם פעיל בארגונים גרינפיס ו-PETA.

פמלה אנדרסון-  שחקנית טלוויזיה, דוגמנית ומפיקה קנדית-אמריקאית. פמלה טבעונית כבר שנים מטעמי מצפון, והיא גם פעילה למען זכויות בעלי החיים. היא השתתפה בקמפיינים נגד תעשיות הפרווה, העור והבשר. היא יצאה גם נגד חברת KFC שמוכרת עוף מטוגן ולאחרונה גם טבענה את ראש עיריית ג'קסון שבמיסיסיפי  (קישור לכתבה).

קייסי אפלק- הוא שיחק בסרט "סיפורו של ויל האנטינג" וזכה פרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסרט דרמה "מנצ'סטר ליד הים." הוא אחיו הצעיר של בן אפלק, ונשוי לשחקנית הדוגמנית סאמר פיניקס (שגם היא טבעונית), אחותו של חואקין פיניקס. אפלק הוא טבעוני וחבר בארגון זכויות בעלי חיים "אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים". התמיכה שלו נובעת מהילדות. "הכלב הראשון שהיה לי היה בבעלות זוג מתעלל. הוא היה מאוד אדיש. הוא לא הניח לי להחזיק אותו. הסבירו לי שזה בגלל היחס של הבעלים הקודמים אליו", הוא אמר.

קייסי אפלק, מתוך הסרט "מנצסטר על הים"

אלק בולדווין- לאחר שאובחן כבעל סוכרת גבולית בשנת 2011, לא היתה לשחקן אלק בולדווין ברירה אלא לתקן את אורח החיים הלא בריא שלו, ולכן פנה לטבעונות. בחודש ינואר 2012, כאשר הוא זכה בפרס SAG עבור השחקן הטוב ביותר בקומדיית טלוויזיה (ג'ק דונגי ברוק 30), הוא היה אחרי ירידה של 13 קילוגרמים.

מים חיה ביאליק- השחקנית הקומיקאית היהודיה אמריקאית היא צמחונית מגיל 19 וכיום טבעונית. היא גם בעלת תואר דוקטור במדעי המוח. בנוסף לנאמנותה לבעלי חיים היא גם נאמנה לארץ ישראל ולציונות.

מים ביאליק

קריסטן בל- השחקנית האמריקאית המוכרת בתור ורוניקה מארס בסדרה "ורוניקה מארס" היא טבעונית.

קריסטן בל

ראסל ברנד- השחקן האנגלי ראסל ברנד הוא עוד שגריר גאה של PETA. הוא החל להיות טבעוני בשנת 2011.

ראסל ברנד- סרטון ביוטיוב על נושאים שונים, ביניהם טבעונות

להמשך>>>

מודעות פרסומת

השאר תגובה