מודעות פרסומת

גני החיות המדהימים ביותר בעולם

גני חיות מיוחדים ומדהימים בעולם ששווים ביקור:

(בתמונות מעל) גן החיות בליז'דורף רוטרדם שבהולנד (Blijdorp Rotterdam Zoo) – הוא גן החיות המרשים ביותר בהולנד. בכל יום מבקרים בו כ- 1.5 מיליון איש. תוכלו לפגוש בגן חיות בסביבה הטבעית שלהן שמקיימות אורח חיים כמו בטבע. הגן מחולק ליבשות כשבכל יבשת אפשר לראות את החיות האופייניות לה. ביבשת האוקיינוסים תוכלו לראות ממש את החיים בים. תוכלו לרדת אל מתחת לפני הים ולראות את כל היצורים החיים שם. יש ג'ונגל לילדים שבו תוכלו לגלוש במגלשת הקרוקודילים ולטפס על רשת ענקית ועוד המון אטרקציות מיוחדות. קישור לאתר גן החיות

(בשלושת התמונות שמעל) גן החיות לוז'אן שבארגנטינה – בגן החיות המיוחד הזה שנמצא ליד בואנוס איירס, המבקרים יכולים לשחק עם דובים, ללטף נמרים, להאכיל צ'יטות בבקבוק ולרכוב על אריות. גן חיות מיוחד זה מאפשר למבקרים להיכנס לכלובים של החיות תמורת 50$ וחתימה על טופס הסרת אחריות מהנהלת גן החיות במקרה שהם נפגעים מחיה. אפשר גם לקחת חיות קטנטנות בידיים וללטף אותן. בגן חיות זה אין שום גבולות בין החיות לבני האדם ואין אמצעי ביטחון מפני החיות. אנשים מכל העולם נכנסים באופן חופשי לכלובים של החיות וגם ילדים מתלהבים לשחק עם החיות שבגני חיות שגרתיים צריך לשמור מהן מרחק. קישור לאתר גן החיות. 

חוות החיים הפראיים קנגו בדרום אפריקה – אם אתם רוצים להתחכך בתנינים כשרק רשת של כלוב מפרידה ביניכם, תוכלו לעשות זאת כאן. גם בגן זה אפשר ללטף חיות טרף מסוכנות כמו צ'יטות. הגן מנסה לשמר את הצ'יטות הנמצאות בסכנת הכחדה והקים למענה קרן מיוחדת. קישור לאתר של גן החיות.

(בתמונה מעל) גן החיות סרירצ'ה שבפטאיה, תאילנד– בגן חיות זה יש 400 נמרים בנגליים ויותר מ- 10,000 תנינים, אבל מה שמיוחד ומושך תיירים לגן זה הוא העובדה שחזירים ונמרים חיים זה לצד זה כמשפחות. מדהים להסתכל על המשפחות המעורבות המאושרות האלה שמורכבות משני מיני בעלי חיים שונים לגמרי זה מזה. אפשר לראות נמרות מיניקות חזירים ולהפך. המומחים העובדים בגן החיות הצליחו לבנות משפחות מעורבות גם של נמרים וכלבים. ישנה ביקורת על גן החיות שבעלי החיים נאלצים לחיות זה עם זה בכפייה ושמענים אותם בדרך זו בשביל האטרקציה התיירותית ויש כאלה שאומרים שלקחת גורי נמרים בני יום ולהעביר אותם לאמא חלופית מזן אחר, כלומר חזירה, גורם להשלכות בריאותיות חמורות על חייהם. קישור לאתר של גן החיות.

מקדש הנמרים בקצ'נבורי, תאילנד– לא בדיוק גן חיות, אלא מקום שבו חיים נמרים לצד בני אדם. זוהי מלכודת תיירים טיפוסית: 500 באט לכניסה ועוד 1000 באט לכל צילום מהיר עם נמר. יש כאלה שחושבים שהנמרים האלה מסוממים ובגלל זה לא פוגעים בבני אדם, אבל הנזירים מכחישים בכל תוקף את הטענה הזאת ומזמינים את המבקרים לבוא ולהתרשם במשך פרק זמן ארוך יותר, ולראות שהנמרים פשוט שבעים ומנומנמים ושזאת הסיבה שאינם פוגעים בבני אדם היא שגדלו איתם מגיל מאד צעיר. הגן נוסד ב- 1994 כשגור קטן הובא לשם על ידי הכפריים וכיום יש בו 34 נמרים שחיים בהרמוניה עם הנזירים.

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: