מודעות פרסומת

איך לגרום לו להתאהב בך עד מעל הראש ב-20 צעדים

החורף כבר כאן וזה הזמן להתאהב. מה יותר רומנטי מללכת ביחד תחת מטריה אחת בגשם סוער? או להתכרבל ביחד מתחת לשמיכה כשבחוץ קר וזועף?
כדי ליישם את הפנטזיות האלה צריך בן זוג כמובן שיהיה שם בשבילך, ובשביל שזה יקרה, את צריכה לגרום לו להתאהב בך.
במיוחד בשבילך, את שמחפשת את האחד המיוחד שיאהב אותך עד אינסוף, הכנתי את המדריך הבא, איך לגרום לו להתאהב בך עד מעל הראש:

1. תהיי את עצמך
כל הטיפים שלי מסתובבים סביב ההנחיה הבסיסית של להיות את עצמך ולא לחקות מישהי אחרת, או להציג דמות אחרת ממה שאת. אם תהיי מזויפת, זה לא משנה אם הוא יתאהב בך כי הוא לא יתאהב באמת בך אלא בדמות שיצרת. אז אל תנסי להראות שאת מישהי שאת לא. תהיי אמיתית.

2. תיראי הכי טוב שאת יכולה
הפיקי את הטוב ביותר מהנתונים שלך. הבליטי את מה שנראה בך טוב. התלבשי יפה וטפחי את עצמך כדי להיות אטרקטיבית. המטרה היא גם למצוא חן בעיניו וגם להעלות לך את הביטחון העצמי שיגרום לך להתנהג בצורה יותר מושכת לידו.

3. הקשיבי
בנים אוהבים לדבר על עצמם וכשיש מישהי שמקשיבה להם הם חושבים שהיא מקסימה. אם את רוצה למשוך מישהו, הקשיבי לו יותר משתדברי על עצמך. דברי גם את על עצמך, ספרי לו על דברים שמעניינים אותך ועל עניינים שברומו של עולם, אבל שימי לב שאת מקשיבה היטב לדברים שלו ולא מדברת בלי הפסקה בלי לתת לו להשחיל מילה או לסיים משפט. 

4. תצחקי הרבה
חוש הומור הוא משהו מאד חשוב למערכת יחסים וגברים מאד אוהבים נשים עם חוש הומור. לכן אל תישארי קפואה אם הוא מספר בדיחה, תצחקי ותראי לו שאת מבינה עניין. 

5. שמרי על גישה חיובית
מהניסיון שלי, בחורים אוהבים נשים שיש להן גישה חיובית, קלילה, אופטימית ונעימה לחיים. אף אחד לא אוהב להסתובב עם מישהו פסימי בעל גישה שלילית לחיים שמרגיש שהוא כישלון ושהעולם עומד להתמוטט. תסתכלי על החצי המלא של הכוס, תהיי אופטימית ותאהבי את החיים. זה מושך מאד אנשים וזה גם ימשוך אלייך את גם את האחד.

6. תהיי מתוקה
אם את חושבת שלרכל על אנשים אחרים או לקלל או לצעוק בגסות זה מושך גברים, יש לך טעות גדולה. גברים מאד נמשכים לנשים מתוקות, שמחייכות אליהם ומישירות מבט. בנים אוהבים בנות שמתפנקות ומתרפקות עליהם. המתיקות שלך יכולה לכבוש את ליבו.

7. פלרטטי איתו
תני לו תשומת לב, תראי לו שהוא חשוב, תחמיאי לו. הפלירטוטים האלה יגרמו לו הרגיש טוב עם עצמו כשהוא איתך וזה סולל את הדרך להתאהבות בטוחה.

8. תהיי שונה
תראי לו שאת שונה משאר הבנות. תראי לו שאת ייחודית ומיוחדת, כמובן אל תשני את עצמך בשביל זה כי אמרנו כבר שהכי חשוב זה שתהיי את עצמך. דוגמא לכך שאת שונה: אם כולן מרכלות על מישהי ועושות לה חיים קשים, הראי לו שאת טובת לב ושאת עוזרת לה. אם כולן מתעניינות רק בשופינג ובגדים, הראי לו שאת מתעניינת גם בפיזיקה ומדע. אל תפחדי להראות את הצדדים הטובים שבך ששונים משל שאר הבנות.

9. תהיי שנונה
לכל אחד יש צד מפולפל ופיקח באישיות. אל תפחדי להראות לו את שלך. הראי לו שאת יכולה להיות שנונה ומעניינת. נכון שזה יכול להיות קשה לפעמים אבל כדאי לך לעבוד על זה. תני לו לראות שאת גם יפה וגם חכמה.

10. תיזמי מגע גופני
בחורים אוהבים שנוגעים בהם. כשאת נוגעת במישהו זו דרך מהירה ליצור קשר אינטימי. הכוונה היא לא למגע מיני, אלא למגע נעים ומקרב של יד על הכתף למשל. כשאת מספרת בדיחה או צוחקת מהבדיחה שלו, לווי את זה בטפיחה קלה על היד שלו (לא חזקה!).

מודעות פרסומת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: